Počet položek: 0 0,00 Kč

Čakry a vltavíny

Čakry ikony

Vltavín je svou krásnou zelenou energií především kamenem srdce. Srdeční čakra se nachází v blízkosti středu hrudní kosti. Reguluje naši interakci s vnějším světem a řídí to, co přijímáme a čemu odoláváme. Dává nám vyrovnávací schopnost být sami sebou v prostředí. Když je srdeční čakra mimo rovnováhu, můžete se cítit buď ovládáni, nebo ovládáni ve vztahu, a stanete se kritickou vůči malým slabikám ostatních. Možná se ocitnete, že máte nepřiměřeně silné emoční reakce na každodenní vnější podněty. Energie zelených krystalů se používá k vyřešení blokád a k vyvážení srdeční čakry, což nám pomáhá pochopit naše vlastní potřeby a emoce jasně. Můžeme se vypořádat s odlivy a toky emocionálních vztahů, porozumět jejich cyklické povaze a přijmout změny.

Vltavín také stimuluje Třetí oko a korunní čakry. Chakra Browna, neboli Třetí oko, je středem našeho vnímání a velení. Směruje náš zrak a každodenní vědomí světa. Naše vědomí se nachází zde a prostřednictvím této čakry se vztahujeme k sobě. Když je čakra Browna v rovnováze, jsou naše myšlenky a vnitřní komunikace v nás zdravé a živé. Jsme otevřeni novým myšlenkám, snám a vizím a můžeme řídit tok energie ve všech čakrách.

Korunní čakra se nachází v horní části hlavy a je naší bránou do rozšířeného vesmíru za našimi těly. Řídí to, jak si myslíme, a jak reagujeme na svět kolem nás. Je to pramen naší víry a zdroj naší spirituality. Když je Koruna v rovnováze, naše energie jsou v rovnováze. Známe své místo ve vesmíru a vidíme věci tak, jak jsou. Jsme nezdolněni neúspěchy, protože víme, že jsou nezbytnou součástí života.

Díky vysoké vibrační frekvenci mohou moldavské energie aktivovat jakoukoli nebo všechny čakry, často současně a někdy s velkým emocionálním uvolněním. Je také známo, že stimuluje energii Kundaliní.

Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     Více informací

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace